TOM-Toys
VELKOOBCHOD HRAČEK

OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Obecné informace

 

Provozovatel:

TOMTOYS LIMITED

71 Queen Victoria Street

EC4V 74BE London

Registrační číslo: 08462782

 

Zasílatel:

TOMTOYS LIMITED organizační složka

Korunní 1039

251 68 Kamenice

IČ: 01748815

DIČ: CZ683301602

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 76165 a prodává zboží prostřednictvím on-line velkoobchodu umístěného na internetové adrese www.tomtoys.cz.

 

Kontakt:

E-mail: info@tomtoys.cz 

Mobil: +420 731 690 305

Fax: +420 222 353 779

 


II. Dodací a platební podmínky


1.Dodání
Vámi vybrané zboží Vám doručíme na dodací adresu v časovém rozmezí 1 - 3 dnů od Vaší objednávky.


Možnosti dodání:
DPD - Expresní balíková služba 99,- Kč s DPH. Dobírka + 20 Kč vč. DPH. 

Minimální objednávka: 1 000 Kč bez DPH.

Doprava zdarma:  od 3 000 Kč bez DPH

Platba: v hotovosti nebo platební kartou u kurýra, který Vám zásilku přiveze. 

 

Osobní odběr - Korunní 1039, 251 68 Kamenice - pouze po předchozí domluvě. 

Platba: v hotovosti

 

Ke každé dodávce je připojen řádný Daňový doklad (fakutra). V případě, že se tento doklad v dodávce nevyskytuje, kontaktujte naší společnost a bude Vám doručena jeho kopie.


2. Platební podmínky
Dobírka - platba při převzetí zboží

Faktura se splatností - dle individuálního nastavení 

Platba v hotovosti - při osobním odběru

Platba platební kartou - u kurýra společnosti DPDIII. Reklamace

Reklamační oddělení:

TOMTOYS LIMITED organizační složka

Korunní 1039

251 68 Kamenice

 

Mail: info@tomtoys.cz

Tel.:  +420 731 690 305

 

1/ Poškozené zboží přepravou

Pokud zásilka jeví viditelné poškození, prosíme, nepřebírejte zásilku nebo ji otevřete přímo před kurýrem a sepište s ním protokol o poškození.

 

Pokud byl obal nepoškozený, ale zboží uvnitř bylo poškozené přepravou, tak nás neváhejte ihned kontaktovat na reklamační oddělení. Doporučujeme veškeré reklamace hlásit písemně a do přílohy vložit příslušnou fotodokumentaci. Reklamaci je potřeba uplatit nejpozději do 3 dne po dni doručení zboží u přepravní společnosti. Z tohoto důvodu doporučujeme reklamaci nahlásit naší firmě na reklamační oddělení nejpozději do 2 dnů po dni doručení.

 

2/ Reklamace zboží v záruční době

Reklamaci oznamte neprodleně na reklamační oddělení (doporučujeme písemně), vždy je potřeba uvést popis závady a číslo daňového dokladu, na který bylo zboží zakoupeno.

Prodávající vydá kupujícímu potvrzení o přijetí reklamace, které bude kupujícímu zasláno na jeho email, který uvedl v objednávce nebo z kterého písemně  oznamoval reklamaci zboží

K reklamovanému zboží je potřeba uvést popis vady výrobku a jakým způsobem se projevuje. Dále je potřeba uvést číslo daňového dokladu – faktury, na základě kterého kupující zboží od prodávajícího zakoupil.

 

Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je u fyzických osob 30 dnů. Reklamační lhůta počíná běžet ode dne následujícího od uplatnění reklamace. U právnických osob není určena zákonná lhůta, ale společnost TOMTOYS LIMITED organizační složka se snaží dodržovat stejnou lhůtu jako je určeno u reklamací fyzických osob. Zákonem stanovenou lhůtu lze ve výjimečných situacích prodloužit na základě domluvy mezi kupujícím a prodávajícím, a to až na 60 dnů.

 

Reklamované zboží zašle kupující na reklamační oddělení TOMTOYS LIMITED organizační složka. Jeho adresa je uvedena vždy na faktuře nebo v obchodních podmínkách na www.tomtoys.cz.

Přiměřené náklady na dopravu budou kupujícímu vyplaceny v případě, že reklamace bude uznána a bude kupujícím doložena účtenka za poštovné atd. na adresu:info@tomtoys.cz.

Nelze reklamovat dárky připojené k objednávce nebo k položce.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.
Daňový doklad je vždy součástí každé zásilky a slouží zároveň jako záruční list. V případě jeho ztráty Vám můžeme vystavit jeho kopii, kterou Vám odešleme v .pdf na Vaši e-mailovou adresu. 
Tyto podmínky nabývají účinností 25. 2. 2016Login:
Heslo:
Košík je prázdný
NOVINKY
HistorieLego
Hračky pro kluky a holky
Vizážistka
Kytice a květiny - rozvoz po Praze a okolí
 
(c) 2020 InternetPro Factory ipf, All rights reserved.
Přeprava Osob | PARTNERSKÉ WEBY | Hračky | Osobní trenér | Kancelářské potřeby | Jewelry | Hračky | Vizážistka | Logistika, doprava, logistické služby |
eu db:vtmtoyscz